Prosinec 2016

Where are you now? - 1.díl

22. prosince 2016 v 21:21 | Veronica |  Where are you now?
Ahoj! Smějící se Takže tohle je první komiks na této stránce. Usmívající se Omlouvám se že jsem teď nebyla aktivní, ale bylo mi blbě. Teď už je to v pohodě, tak snad budu vydávat komiksy pravidelně. Asi každý z vás umí anglicky, ale kdyby tu byl náhodou někdo kdo neumí, název komiksu je po česky ,,Kde teď jsi?" Tak...snad se vám komiks bude líbit, tenhle díl je spíš takový uvítací a má asi 9 fotek.

Vysvětlivky:
Růžová barva - řeč Loren (matky, aneb té starší :D)
Modrá barva - řeč Allie (dcery, aneb té mladší :D)
Věty v hvězdičkách (*) - zasáh do příběhu, vysvětlení nějaké věci


Komiksy - Rozcestník

10. prosince 2016 v 19:03 | Veronica |  Komiksy- Komiksy, kterým v blízké době přibývají dílyJméno komiksu: Where are you now?
Stav: Nový
Žánr: detektivní, možná trochu hororový :D
Děj: Loren Orlando. Tohle jméno patří dvaadvacetileté dívce z Los Angeles. Jedná se o dívku, která byla v patnácti letech znásilněna jejim příbuzným. Byla vyhostěna z domova jejich rodičů a nyní žije v malém zapadákově poblíž moře. Jediná její radost je její sedmiletá dcera Allie, která se však jednoho dne ztratí. Jak to dopadne? Zachrání Loren svou dceru? To se dozvíte v příběhu.
Komiks ZDE- Komiksy, kterým v blízké době nebudou přidávány díly, nebo jsou nedokončené a ukončeny (:D)

- Komiksy, které jsou už hotové
- Komiksy, které mají 5 dílů a méně

- Když bude například Valentýn, Vánoce nebo podobně, nudu vydáat speciální komiksy

Welcome

10. prosince 2016 v 18:46 | Veronica |  Informace
Ahoj! Usmívající se
Vítej na mém novém blogu. Stránka je pochopitelně o fotkách, ale převážně o komiksech ze hry The Sims 3, zkráceně TS3. Možná mě poznáváte z mého minulého blogu , který jsem opustila, protože jsem si chtěla založit nový. Není to tím, že by byl starý nebo tak, ale jak vidíte, naposled jsem vydala část komiksu asi v lednu, a za tu dobu se mé psaní a dovednosti ze simíky hodně změnili. Už mohu do komiksu použít pozu, když ji budu potřebovat. Už moji simíci nebudou tak rozpixelovaní, protože jsem se naučila pořádně zvyšovat kvalitu. A jednoduše...Už bych se v mých příbězích moc neorientovala, podle mě by bylo celkem divný, kdybych vydala nový komiks/část komiksu a byla by to ,,tak trochu" jiná úroveň. Tak jsem se rozhodla přesunout sem, kde snad už zůstanu dokud z blogem definitivně skončím. (Jakože samozřejmě to neplánuji, ale TS3 mohou zrušit/zakázat v naší republice, nebo i třeba mohu zemřít, nebo se blog.cz zruší, to všechno je možný. Smějící se) No, to je asi na úvod vše. Snad se vám blog bude líbit. Usmívající se